| dalvvip a întrebat:

Salut, telefonul meu îmi ia cate 1 leu pe zi din cont, se conecteaza singur la date mobile. Dc? Ce sa-i fac?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Inchide accesul la datele mobile happy

| dalvvip explică (pentru gabicoo):

E închis

| gabicoo a răspuns (pentru dalvvip):

Atunci salveaza-ti pozele si muzica pe un card sd extern și resesteaza-ti telefonul
Cu siguranta ca ai o aplicatie, instalata de tine pe telefon, care î-ți manânca banii.
Daca revii la setarile din fabrica se sterg toate aplicatiile descarcate din googole play si ai scapat de aplicatia cu probleme.
Te conectezi apoi la un wireless intri in google play store si reinstalezi aplicatiile. Dar de data asta esti atent la permisiuni, in momentul in care î-ți dai acordul, citeste cu atenție sa nu fie vre-una care sa implice plati sau cosum de bani.
Aaa! Sa nu uit descarci doar de pe google play - e magazinul oficial.
Din alte surse gen Aptoide nu e voie, e plin de virusi.
Succes.
happy