| Raduuu95 a întrebat:

Telefonul meu (Nokia 520) nu mai reda sunet in casca dreapta. Am incercat apoi castile la laptop, mp3 si merg perfect. Am incercat sa folosesc o alta pereche de casti, la fel. Casca dreapta nu se aude. De cand am cumparat telefonul (aprox 1 luna) am ascultat muzica in fiecare zii in aceeasi pereche de casti si mergeau perfect. Am incercat toate perechile de casti pe care le-am avut in casa, mergea doar casca stanga straight face. Cum rezolv? :-s

3 răspunsuri:
| teroristulpainialromaniei12 a răspuns:

Nu poti rezolva decat cei de la service. fiecare telefon are o mica placa audio, asta inseamna ca are defectiuni.

Costa in jur de 150-247 de lei repararea.

| Raduuu95 explică (pentru teroristulpainialromaniei12):

Daca am garantie? Il primesc?

| Raduuu95 explică (pentru teroristulpainialromaniei12):

Am rezolvat cu un simplu resetbig grin Oricum multumesc pentru efort.