| Danut4439 a întrebat:

Salut,telefonul meu se incarca foarte greu cam 5% pe ora.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca cu un alt incarcator.
Daca se incarca mai bine, atunci incarcatorul este defect.
Daca telefonul nu se incarca nici cu un alt incarcator, atunci cauza problemei poate fi bateria defecta sau circuitul de incarcare /masurare din telefon.

2 răspunsuri:
| Adi88 a răspuns:

Pune un încărcător mai mare de putere mai mare si ai sa vezi ca se incarca mai repede.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi ca pentru raspunsurile astea tampite ti se poate bloca sau sterge contul! http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#12 Din doua raspunsuri, amandoua sunt jignitoare.