| valeeExpress a întrebat:

Telefonul Samsung Star 2 este bun?

11 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Samsung galaxy s2 este bun happy

| rocket a răspuns:

Eu unu am Star 2 duos si sunt multumit de el, dar te anunt ca mi-am pus memorie in plus ca sa pot sa fac tot ce vreau. Dar vezi ca a aparut si Star 3 care e mult mai bun, din cate vad eu, dar nu costa decat cu 50 de lei.

| valeeExpress explică:

P.S : Dau FUNDA pentru mai multe detalii big grin

| bortanradu a răspuns:

Nu iti recomand nici un telefon din Gama Player Star pentru ca au un procesor slab.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bun si ala dar Samsung Galaxy ori care ar fi sunt mai bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumpara ceva ieftin!
Iti va parea rau mai tarziu.

| dianna92 a răspuns:

Nu e bun, nici macar nu e smarthphone si nu se merita sa dai bani pe el cand poti sa mai pui niste bani si sa iti iei un galaxy mini sau gio cu care poti face mult mai multe chestii. daca nu esti interesat ca telefonul sa fie smartphone, te poti orienta spre alt telefon, Samsung star 2 nu e tocmai o alegere buna.

| AndreiGrigore a răspuns:

NU.Stiu sigur.Nu se misca bine pe internet, la jocuri merge cat de cat dar in principiu nu e cine stie ce. FUNDA?

| JoAnne9 a răspuns:

NU!

| Anonimulll69 a răspuns:

Eu zic ca nu e bun! Daca tot iti iei telefon ia-ti si tu unu bun cu Sistem Android! Alea sunt cele mai bune!
Eu zic sa-ti iei:
-Samsung Galaxy Y
-Samsung Galaxy Gio
-Sasmung Galaxy Ace
-Sasmung Galaxy S
-Samsung Galaxu S Plus
-Samsung Galaxy S 2(II)
-Samsung Galaxy S 3(III)
-LG Optimus L3(pe asta il am eu si e foarte bun si e si ieftinel! 9
Cam atatea stiu eu!
Poti cauta si pe:https://www.vodafone.ro/....../index.htm sau daca nu merge site-ul http://www.vodafone.ro/....../index.htm

| NikDeea a răspuns:

Da este Foarte bun. camera 3-7 MP, Wiorless, chiar eu am unul se misca repede, ere fb, twiter si Yahoo mesenger, internet, Google mult widget-uri si Youtube