| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Știți vreo aplicație pentru android în care să-mi fac playlist-uri de pe Youtube? Să pot să le ascult în timp ce fac și altceva pe telefon.
Ceva în genul "Musi" de pe Ios.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu AudioPocket poti sa redai in fundal melodiile de pe youtube. Deocamdata e beta si nu poti sa faci playlist. le bagi pe rand

21 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este YouTube Red, reda pe fundal.
Dar e cu plata sad

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Inacceptabil, cu plată?! Știu o combinație între tube și red și este fără plată. Ce hoți, urât, urât laughing.
Ah, cred că am mâncat un "You" acolo, probabil și cei care au făcut site-ul.
*Suspin și dezamăgire* (TT)

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, am auzit si eu de ala. Dar prefer ceva cu mai multa, calitate :))

Dar in rest, nu prea ai ce sa faci. Decat... frumos, bagi linkul de pe youtube pe http://www.flvto.biz/ro/
si o adaugi in telefon. Ce pot sa zic. Playerul telefonului este cel mai bun :3

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Le descărcam cu un converter și sunetul își pierdea din calitate.
Îmi era lene să fac asta crying.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nu e asa. Depinde cu ce descarci. La mine merge perfect. Cand merg 6 ore pana in TM muzica nici nu se simte happy

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Mergi cu trenul? Dacă da e răspunsul tău, atunci...nu am continuare și nici somn.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu autocarul. Nu am mai mers cu trenul de cand eram mic.
Si nu ai somn, a? Trebuie sa imi folosesc abilitatile psihologice pentru ati induce o stare de somn. (Da... se pare ca oboseala isi arata semnele asupra mea. Asa fac eu seara, pe scurt) big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Îmi plăcea să merg cu trenul.
Dar nici eu nu am mers de ceva timp.
Haideeeee, spune povestea.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Poveste? Ma pricep la astea devil
Si nu am o poveste de adormit. Poate doar povestea mea. Asta te ar plictisii.
In schimb, de curand am citit o scurta "poveste", de fapt un dialog, cica infricosator al carui final... m-a cam pus pe ganduri. Total neasteptat. Trebuie sa fac si eu una asa.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Bine, o aștept.
Cu ce era finalul ăla? thinking

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa iti spun asa direct finalul? Dar nu merge... Unde mai e farmecul. E ca o melodie cand o iei cu un convertor si isi pierde calitatea. Stai... nu am zis-o bine.

Trebuie zisa toata. Dar pot sa spun ca la final e ceva cand te gandesti... "ce? Atat? Pai si ea? El? Si totusi e frumos" laughing

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Sună a ceva gen "băiatul i-a donat inima fetei pe care o iubea".
Asigură-mă că nu-i donează niciun organ, poate îi împrumută ceva smug.
Spune că nu e ceva mult prea dulce și plec la somn laughing.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Dar mi-a placut. E mai mult de scris decat atat laughing
Si daca asta ar insemna sa fi reusit, sa te fac sa te pui la somn, (cum am planuit, evident), atunci da. Asa e. E dulce happy

| Divy a răspuns:

Știu aplicație de playlist-uri dar nu de pe youtube, cred se numește Zonga dar trebuie să cauți tu melodiile.
Mai multe detalii afli tu singură dacă vrei

| anonim_4396 explică (pentru Divy):

Hmm, pe cine avem noi aici smug

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu înțeleg la ce faci referire și din păcate nici nu prea vreau să știu (withindarkness) Te rog rezumă-te doar la răspuns căci nu vreau să ne complicăm viața, știu că au fost chestii și te rog să le uiți!

| anonim_4396 explică (pentru Divy):

Nu pot să le uit, nu-mi face asta crying

| anonim_4396 explică (pentru Divy):

Ah, şi da.
Ce atitudine, mrrr.
Inabordabil, îmi place.
Ce mai faaaaaaaaaaci?hee hee

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

"nu pot" vrei să cred asta, dar tu de fapt nu vrei, că de putut poți dacă ai vrea.
Vrei să mă faci iar să mă simt vinovat, ști cât de greu îmi este să accept unele lucruri...
Plăcere am crezut că s-a dus, și ai găsit ceva mai incitant. Cât despre răspunsul la întrebarea ta retorică îl cunoști deja din atitudine, nu prea am dispoziția necesară să îmi pierd timp și cu acest nimic.

| anonim_4396 explică (pentru Divy):

Ce vrei să spui? Tu ai uitat tot? sad

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a supărat ursulețu am încercat să uit dar n-am scăpat decât de o parte. Îmi pare rău că nu s-a șters... Și o dată cu ea și o parte din mine
E hai nu arăta ca și cum te-ai supărat nu era nimic care să conteze, nu erau altceva devât vorbe în vânt. Tu ai fost o persoană amuzantă deci gândește-te la ceva amuzant și uită de toată "încurcătura" asta, te rog.