| alexxukk a întrebat:

Salut. Știe cineva cum ii pot contacta pe cei de la Telekom? De când s-a făcut ceva o schimbare cu Orange nu mai merg numerele la care sunam in trecut.

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Suni la numerele de la Orange.

| Lioana a răspuns:

Pentru serviciile in legătură cu reteaua mobila nu mai suni la Telekom, ca nu mai apartii de ei. Apartii de Orange acum. La ei trebuie sa suni.
Intra pe site-ul Orange si gasesti numerele de contact in functie de ce te interesează.

| Brizbriz a răspuns:

Ce dragut esti cand iti raspunzi singur
deci STII ca nu mai e telekom ci acum e Orange... dar tot intrebi tongue

| Crackman a răspuns:

Suni la contacte... Cauti pe net si gasesti telefon

| Yuoia a răspuns:

Nu ar trebui sa se intample asta. Poate abonatii au renuntat la telefoane.

| Denis67 a răspuns:

Suna la relații cu clienți