| octav005 a întrebat:

Știe cineva cum pot face captura de ecran cu un Samsung galaxy s3?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Tii apasa pe Home + Power

| Aasdfghj a răspuns:

Butonul din mijloc si cel de pornit/oprit sau glisezi cu palma pe ecranul telefonul. Pentru cea din urma trebuie umblat la setari in caz ca nu esti activata.

| halogen001 a răspuns:

Home + power se apasa simultan si se tin putin apasate pana se face captura apoi de elibereaza. Mai e si varianta cu trecerea palmei sau a unui deget intreg peste ecran daca e activata setarea respectiva.

| Darr1u5 a răspuns:

Se tine apasat pe butonul de pornire/oprire si butonul din mijloc in acelasi timp.

Uite ca aici:
http://pad3.whstatic.com/......Step-1.jpg