| literallythesamebruh a întrebat:

Salut! Știe cineva de ce nu îmi pot instala Discord pe telefon? Îmi afișează acest mesaj: https://imgur.com/a/7SUpbXh.
Am incercat orice, și tot nu funcționează.

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Poate ca nu mai ai spatiu sau ca ai dezactivat tu vreo permisiune.

| literallythesamebruh explică (pentru Celcestietot):

Am 48GB liberi și am activat toate permisiunile. Orice altceva merge instalat, mai puțin Discord. Oricum, mulțumesc.

| cfrtobias a răspuns:

Vezi ca dupa link ai pus punctul impreuna si altii poate nu isi dau seama de ce nu merge link imgur

| AdrianaBacescu a răspuns:

Poate telefonul tau e unul vechi.

| literallythesamebruh explică (pentru AdrianaBacescu):

Telefonul meu e din 2019, am android 11, actualizări la zi, nu cred că e din cauza asta.