| MarianAlexandru22 a întrebat:

Știe cineva de ce nu mi se Actualizează aplicațiile? Din appstore le actualizez dar la ele nu se schimba nimic cum trebuie normal. Spre exemplu, nu mi se Actualizează la Instagram funcția superzoom cum o au toți utilizatorii. la Snapchat s-a schimbat de foarte mult timp interfața și s-a adăugat funcția "sky filter". Ei bine, eu nu am parte de ele... sunt actualizate la zi, am repornit telefonul după ce le-am actualizat și nimic...
iPhone 5S 16 GB, iOS 11.1.2

4 răspunsuri:
| rebe200515 a răspuns:

Poate ca ai telefonul virusat...nu stiu de ce nu ar merge...

| MarianAlexandru22 explică (pentru rebe200515):

Tu ce încerci să faci acum?

| JIMINTHEFLOWERBOY a răspuns:

Nu e vina ta...e vina telului asa mi se intampla si mie ghinion ha(telu vrea sa asculti kpop si sa il ai ca bias pe jimin adica eu

| Amarandie_Alex_1991 a răspuns:

Poate aceste actualizari sunt la Android sau. nu sunt actualizari... dar asteapta poate ai sa reusesti sa le actualizezi cu timpul.