| Manciu_Emil_1976 a întrebat:

Știți cu certitudine vreun model de mini cameră web,spy sau auto care să funcționeze și când e conectată la o baterie externă, sau conectată la telefon? Să fie mică(o atașez la gulerul salopetei la muncă) și să filmeze cel puțin trei ore (și audio). Buget:100 ron.

3 răspunsuri:
| Trioda a răspuns:

Salutare!

Uite intra aici, sunt dotati cu de toate!
O zi buna!

https://www.spy-shop.ro/......cunse.html

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2ujTg5M Transport gratuit, trebuie sa platesti cu cardul, daca in 75 de zile nu-ti vine in 14 zile primesti banii garantat. Am experienta cu ei. Succes!