| ZaharescuCostin a întrebat:

Știți vreo aplicație bună de făcut followeri pe Instagram?

Răspuns Câştigător
| ValentinGabi a răspuns:

Caută persoane cu falloweri foarte mulți care fac promovării contra cost si peste noapte dai lovitura.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Plangi, plangi.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Iar faptul ca nu am poza nu scuza cu nimic faptul ca arati ca scos din c*r.

Răspuns utilizator avertizat
| Michaeel a răspuns:

Acum 1-2 ani erau multe aplicații de genul dar majoritatea au fost șterse. Încă mai sunt dar sunt greu de găsit cele care îți dea mulți urmăritori. Cauta pe magazin play pe Applestore (depinde de marca telefonului tău) și vei găsi.

| floreadan a răspuns:

Mai bine nu iti fa followeri folosind aplicatiile.

| RaduWhovian a răspuns:

Follow urile pe Instagram le primesti in functie de ceea ce postezi. Poti face metoda follow - follow back, mai exact, te duci la recomandate, te duci la o poza cu multe like uri (eventual, la ceva aseamantor cu ceea ce postezi tu), te duci la persoanele care au dat like la postare (apesi pe numarul de like uri) si dai follow la cat mai multe persoane. Exista sansa ca unele persoane sa dea follow back, iar dupa ce o fac, astepti cateva zile si dai unfollow. E o metoda de a te promova la inceput. Dupa ce te promovezi (1k - 2k urmaritori) cred ca e suficient sa te bazezi doar pe faptul ca postarile tale vor aparea la recomandate (ai grija sa nu ai contul pe privat). Succes!