| cm87 a întrebat:

Salut toata lumea TPU! am si eu un Nokia asha 311 si nu reusesc sa fac sa mearga p internet youtube-ul si skype-ul. va rog daca stiti ceva sa ma anuntati si pe mine. VA MULTUMESC FRUMOS!

3 răspunsuri:
| Cristi112 a răspuns:

Si eu am asa 311 si nu merge youtube`ul..intrebarea asta e pusa pe 21 octombrie 2012..nici acum nu ti-ai facut youtube`ul?

| davidiu a răspuns:

Si eu am asa 311 dar daca stie cinev imi poate spune si mie plizzz

| Alexxisonalexx a răspuns:

Da si eu dar am incercat de toate daca vreti sa-mi spuneti si mie va rooog