| adriiiian a întrebat:

Salut tocmai am cumparat un laptop Toshiba Satelite C55-A168 si nu pot instala nici xp nici win 7 imi tot da eroarea cu ecran albastru tipica eroare windows encountered a problem and need to restart am dezactivat si din bios Ahci mode si tot asa.Ma poate ajuta cineva va rog frumos dau funda mersi mult

2 răspunsuri:
| Robert_Tom_2000 a răspuns:

Asa imi facea si mie.Eu bagam windowsul sa booteze de pe usb daca faci asa foloseste CD-ul daca nu invers multa bafta!

| adriiiian explică:

Altceva doar asa se poate?