| TheDarkDragon a întrebat:

Salut.Tocmai am luat un alt telefon, este un Philips x586 de la digi.El cica are 2 sloturi pentru SIM, dar carcasa nu o pot da jos si pe margine are doar un slot pentru card sd si pentru micro SIM.Dar eu vreau sa folosesc o cartela normala. Unde naiba e cel de-al doilea slot? laughing)

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Slotul pentru card sd poate fi folosit si pentru a adauga a doua cartela, un nano-sim.

| TheDarkDragon explică (pentru Intruder19):

Deci nu pot sa pun un sim standard sa inteleg.

| Intruder19 a răspuns (pentru TheDarkDragon):

Nu, microsim sau nanosim. Te duci la operatorul tau (Vodafone, Orange, telekom, digi) si iti schimba sim-ul gratuit

| TheDarkDragon explică (pentru Intruder19):

Mersi