| Delir890 a întrebat:

Salut.tocmai am realizat ca 4 videoclipuri de ale mele realizate și postate pe contul de YouTube au fost șterse. Ulterior am văzut ca doua dintre aceste realizari (mai precis melodii cu Ghita Munteanu)au fost postate de către doi utilizatori.Cum este posibil să mi se fure videoclipurile să mi fie șterse și postate de alții? Are cineva o explicație?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista! ori tu ai copiat din alte parte videoclipurile si lea-ai repostat si au fost sterse de catre Youtube! sau si mai degraba cineva i-a placut prea mujlt videoclipurile tale si lea descarcat de la tine... apoi ta dat la fiecare videoclip raport in parte adunind mai multi prieteni sa dea raport pana videoclipurile se sterg si apoi el si le-a pus pe canalul lui ca drept de detinator al videoclipurilor! fa o plingere la adresa Youtube adica trimitele email pentru furt de videoclipuri detinute!

| Delir890 explică (pentru anonim_4396):

Am trimis raport și un feedback. Pana mea, e o nedreptate pentru ca eu am muncit mult sa le realizez și alții își bat joc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Delir890):

In primul rind nu inpartasi linkul persoanelor invidioase! s-ar putea chiar ei sa-ti fi facut asta! da-mi linkul canalului tau de Youtube! si linkul videoclipurilor postate pe alt canal de cel care ti-a facut rau! si am sa incerc sa te ajut!

| Delir890 explică (pentru anonim_4396):

Nu mă descurc să -ți trimit iți dau detalii și mă cauți tu dacă dorești sa mă ajuți.Aseară am descărcat aceste doua melodii care mi au fost furate și le am postat din nou la mine, dar nu știu pentru cât timp vor sta acolo. Însă mai era vorba de alte trei video-uri care la fel mi au fost șterse și văd ca nu sunt postate de nimeni... încă
Deci, dacă te ajuta numele contului meu și numele indivizilor, spune -mi!

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Nu poate nimeni sa intre pe canalul tau de Youtube

| Gentlemans a răspuns:

Cum iti gasesc si eu canalul?

| Delir890 explică (pentru Gentlemans):

Pentru ce anume?