| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai ce am terminat de creat un joc eu impreuna cu 3 prieteni in Unity! Merge perfect jocul, grafica e ok, totul e perfect, nu are buguri sau alte prostii (am muncit 8 luni la joc) si as vrea sa stiu cum pot sa il pun pe steam la "vanzare". Cum as putea lua legatura cu cei de la Valve sa le explic totul? Multumesc anticipat

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari! Imi place ce aud.

| Laur195 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc! Dar un sfat cum pot pune jocul pe piata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Laur195):

Https://partner.steamgames.com/steamdirect

| Laur195 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ms

| Rizu_Mihai_2003 a răspuns:

Felicitari! Sa mai faceti pe viitor, sa nu va lasati happy

| Laur195 a răspuns (pentru Rizu_Mihai_2003):

Multumesc! Daca ''merge treaba'' desigur nu ne vom lasa laughing noi in momentul de fata mai cautam cativa baieti sa facem lucrurile mai rapid

| xSega a răspuns:

Despre ce este jocul?

| AlphaRo03 a răspuns:

Cum ați numit jocul? Îmi poți da niște poze pe imgur cu el? As putea contacta pe Trex sa va ajute cu o promovare.

| Laur195 a răspuns (pentru AlphaRo03):

Nu, noi nu vrem promovari, multumim oricum

| Laur195 a răspuns (pentru xSega):

Racing, insa ce e mai ''special'' la jocul nostru e ca majoritatea curselor de tip drag se petrec pe autostrada A1 din Romania, reprodusa aproape perfect in joc, si masinile au licentele originale, si romanesti (adica masini de tip bmw, audi, volkswagen, skoda, si un model de opel insigna)