| bamhot a întrebat:

Salut, tocmai ce mi-am cumparat o camera noua HP nu stiu cum, am primit si un cd cu un driver bun. Okay, ma duc la informatica sa vad daca camera web imi merge, deoarece nu imi merge acasa. Vad ca acolo imi merge, testandu-l pe un anumit site. Okay, cand ajung acasa, am facut toti pasi pe care i-am facut la informatica si tot nu imi merge. Cica nu imi detecteaza camera, dar am instalat-o si la informatica merge, si am facut tot pasi aia.

Dau funda la raspunsul corect

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Verifica daca functioneaza intrarea USB a ta. Daca ai mai multe intrari schimba-i locul. Daca ai numai una, cumpara un hub: http://www.cel.ro/......?/usb-hub/