| Andreidjsjc a întrebat:

Salut! Tocmai ce mi-am cumparat un mouse RAZER VIPER MINI si m-am gandit sa-l,, personalizez'' folosind software-ul de la Razer, Synapse 3.Am descarcat programul, aveam conectat mouse-ul si imi aparea sa conectez un dispozitiv(era deja conectat mouseul)Am incercat de foarte multe ori diferite metode, precizez ca mouseul nu e defect ci e ceva de la program&calculator.Am windows 7[programul Synapse 3 e compatibil cu win7} Aveti idee ce pot face? Am nevoie de niste sfaturi de la cineva care cunoaste, nu as vrea raspunsuri de genul,, stinge&aprinde mouseul/calculatorul.Multumesc!

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da' poate nu e acceptat mouse-ul de program.

| Andreidjsjc explică (pentru Catrice):

Daca te informai inainte sa lasi comentariu
stiai ca Viper Mini este compatibil cu Synapse 3

| Catrice a răspuns (pentru Andreidjsjc):

O fi în teorie, da' vezi ca în practica nu-l citește/recunoaște

| NLS a răspuns:

Ai incercat si cu alta versiune (putin mai veche) de Synapse?