| Flayer2001 a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat o mini boxa portabila s07u, ea are radio,bluetooth,sd card, microfon etc. Problema este ca, cand intru in modul radio si apas pe butonul de cautare de posturi nu gaseste niciunul ci doar face un zgomot stiti voi... Care ar fi problema Funda!

1 răspuns:
| raresduta a răspuns:

Nu mai ai ce sa ii faci, problema este de la interior, sunt defecte integratele si tranzistorii care se ocupa cu receptarea semnalului si decodare.