| DenisBct a întrebat:

Tocmai mi-am instalat windows 7 (Inainte tot 7 am avut numai ca am avut o problema). Toate fisierele mi-au ramas in PC si acum cand incerc sa descarc din nou Minecraft, imi da crash cand il deschid...
De ce?

3 răspunsuri:
| GL757W a răspuns:

LoL Nu ai formatat HDD? ai instalat peste windowsul vechi? laughing

| DenisBct explică (pentru GL757W):

Adica? ..Cu ce ma ajuta?

| Halmache_Mircea_1999 a răspuns:

Ok, salut. Am avut si eu aceasta problema pe cand jucam Minecraft. Eu am rezolvat-o cu instalarea java 64 bits si re-instalarea joc-ului de pe alt site. Sau mai vezi pe la setari, poate iti mananca mult. Daca nu te-am ajutat asteapta alt raspuns. Succes!