| stefangs a întrebat:

Salut; tocmai mi-am luat un Laptop Asus si am vrut sa instalez antivirusul nod32 prima data l-am instalat ok si s-a inchis windosul a doua oara iar l-am instalat si nu sa mai inchis. Dar azi de dimineata mi-a aparut ceva de genul asta nod32 nu este activ si caluclatorul tau este neprotejat. Ce sa fac? Am lincenta pentru nod32 si nu merge va rog ajutati-ma. Specific laptopul are windows 7 o fi din cauza asta dau fundita celor ce ma ajuta.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are importanta sistemul tau de operare, cu atat mai mult daca este W. 7, ar trebui sa functioneze. S-ar putea sa nu fie activ asa ca trebuie sa te uiti daca este activat. Da clic dreapta pe iconul antivirusului si din fereastra ce apare bifeaza Enable Antivirus and antispyware protection si ar trebui sa functioneze. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| VisualBasicExpert a răspuns:

Ia-ti avast!