| AnOnImuSS1 a întrebat:

Salut,tot incerc sa imi fac cont pe origin si nu pot sa il creez deoarece am cautat siincercat o gramada de parole pentru cont si nu merge, dau funda celui care poate sa imi creeze un cont origin, Multumesc

2 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Trebuie să ştii de pe ce cont ţi-ai creat acel cont de joc, aici mă refer la adresa de e-mail, de obicei sunt utilizate conturi de e-mail pentru a putea crea alte conturi de jocuri online.

| AnOnImuSS1 explică (pentru Florin_Chiba_1988):

Man nu ma lasa la id la origin account si am incercat o gramada de id-uri si parole si in zadar, dau funda celui ce imi face un cont dupa cum am specificat mai sus!