| BlackNinja2029 a întrebat:

Salut Toti Pentru Unu Am Si Eu O Problema La un Pc HP DC 7600 Cumparat desigur Second Hand De La Magazinul Sitax Computers Asa Configuratile lui sunt Processorul Pentium 4 3, 00 GHz HDD de 80 GB Placa video Integrata Intel Gma 950 Slot Pentru Placa Video Low Profile Pci-Express x16 e fara versiune slotul asa cand vreau sa ma uit la un film FULL HD 1080p pe youtube Se misca Sacadat Adica Greu Si cand dau la 720p Se misca Repede De ce Vreau sa stiu si eu Plssss Help Dau funda?

Răspuns Câştigător
| Florin6326 a răspuns:

Ai placa video prea slaba.

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Incearca sa rulezi un material fullHD si pe de hdd.

Cel mai probabil, placa video nu a fost facuta pentru asa ceva. big grin

| JensenB a răspuns:

Posibil sa fie de la conexiunea de la internet. Dar si de la placa video.
Incearca sa vezi un film la fel de HD. dar sa nu fie pe youtube.
Sa fie pe HDD.