| Laurentiu017 a întrebat:

Salut, TPU!
A venit cineva si mi-a dat o cartela cu minute s-o bag pe telefonul meu sa vorbeasca. Am scos-o pe a mea si am bagat-o pe a ei. Dupa numerele ei mi-au ramas memorate pe cartela mea, in telefonul meu, prin urmare si numerele mele si mesajele raman pe cartela ei?
URGENT!

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai ales să faci slavarea lor, da. Dacă nu, singure nu se salvează (copiază)!

| anonimg a răspuns:

De pe cartela in telefon vor ramane numerele; dar nu vor ajunge cele din telefon pe cartela daca nu ai setat acest lucru.
Deci numerele tale din telefon nu vor ajunge pe cartela respectiva.

| Laurentiu017 explică (pentru anonimg):

Iti multumesc din suflet... speram sa zica cineva asta

| anonimg a răspuns (pentru Laurentiu017):

Nu am zis-o doar pentru linistea ta, ci din experienta.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Doar numerele ar putea, mesajele nu.

| Kely2820 a răspuns:

Depinde daca tu ai salvat numerele pe cartela sau pe telefon, dai un restart telefonului deoarece s-ar putea sa se fi facut o eroare si sa fi ramas numerele blocate, depinde unde ai salvat tu numerele pe telefon sau pe cartela

| Laurentiu017 explică (pentru Kely2820):

Eu nu am facut nicio salvare sau ceva, pur si simplu numerele de pe cartela acelei persoane mi-au ramas mie in telefon. Si ma tem ca si numerele sau mesajele mele sa se fi memorat in telefonul ei.