| StoienicăSorin a întrebat:

aș vrea să îmi cumpar ceva in felul urmator: call of duty black ops 2 si sleeping dogs sau farcry 4 va rog frumos ajutati-ma, nu stiu care din ele

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Farcry 4 clar e open world povestea e misto grafica e misto ce poti sa faci in el e misto +ca dupa ce termini jocul poti sa explorezi si sa faci tot felul de lucruri. Black ops2 l am terminat am jucat aproape toate cod a fost bunicel povestea a fost bunicica mi a placut multyplayer-ul insa nu se compara cu cod mw la poveste +ca dupa un timp te plictisesti farcry4 e mult mai misto multyplayer. Sleeping dogs e ok a fost bun pentru vremea lui insa daca asi avea de ales nu asi ezita sa iau farcry

| Crimogen a răspuns:

Far cry 4