| And4eisis77 a întrebat:

Abia ce mi-am cumparat calculator.I-am dat unui baiat sa-mi bage windosul, mi l-a bagat si cand am vrut sa-l deschid acasa, nu avea semnal la monitor.Am incercat cu 3 cabluri hdmi dar nimic.Nu am semnal.Va rog ajutati-mă.

Răspuns Câştigător
| CentyLox a răspuns:

Paaai poti pur si simplu sa bagi cablul in placa video? Adica portul de jos de tot de hdmi sau ce ai tu. Daca nu merge acolo atunci, incearca cu alt cablu tot acolo si daca nici asa nu merge incearca sa pui pc-ul la alt monitor/tv si vezi daca da acolo semnal. Ori monitorul are defectiune ori placa video

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Intreaba-l pe baiatul care "ti-a bagat"

| flixbuster a răspuns:

Cand l-ai luat de la baiat, te-ai asigurat ca merge?

| cfrtobias a răspuns:

Strange mai tare la unitate incearca cablu