| Andrei2389124 a întrebat:

Salut tpu.Acest NiceHash care mineaza bitcoin este pe bune? adica daca ai cu ce mina poti scoate bani din nimic?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

E pe bune. Dar pentru a face bani îți trebuie un rig special, un miner cu un GPU de top. Unul bun costă lejer 2000 de euro. Nu faci bani din nimic, trebuie să plătești curentul consumat, și nu e puțin. E și foarte riscant datorită fluctuației pieței.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hardware pentru minat bitcoin costa mii de euro. Deci nu scoti bani din nimic.

| PainTech a răspuns:

1. Pai si curentul cine il plateste?
2. Un rig nu e o investitie mica.
3. Profitul nu e garantat.

| Vântulalb a răspuns:

S-ar putea sa platesti mai mult decat castigi: https://www.digi24.ro/......va-1440410
Nu scoti bani din nimic, dar ii poti pierde pentru nimic.

| Stoe_Gabriel_1997 a răspuns:

Da, Salut o metoda bună de MINARE este aceasta o poți încerca nu consuma resurse pentru ca minează în cloud https://cryptotabbrowser.com/18562584