| FantasyxD14 a întrebat:

acum 2 saptamani am renovat toata casa, iar decodorul meu HUMAX DIGI+C HD2, a fost scos din priza ceva timp, toate cablurile ce intrau in televizor, antena etc nu intram in detalii. Bun, dupa ce am terminat totul am bagat toate cablurile din televizor in decodor iar toate canalele mergeau in afara de anumite canale care imi spuneau INTRODUCETI CARDUL INTELIGENT.

Eu nu stiu ce este acela si nu am asa ceva canalele sunt : DigiFilm, HBO 1, 2, 3, Comedy etc, sunt mai multe.

Nu stiu ce sa ii fac eu nu am un card, iar decodorul meu nu este facut sa bagi vreun card in el, m-am si uitat, ce sa ii fac?

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Este posibil ca acel decodor sa aiba un card incorporat in el. posibil sa il fii miscat. cel mai bine scuni ca firma ce ti lau dat