| DorinMironGabriel a întrebat:

Acum 2 zile am cumparat un PlayStation 2 scph-70004. As vrea sa stiu cum sa fac sa-l modez singur? Ma poateajuta cineva sa-l modez?

1 răspuns:
| Stefancalin1997 a răspuns:

Salut, ps2-ul poate fi modat prin soft sau chip, pentru a-l moda tu singur e cam greu iti trebuie multe chestii, dar o modare prin soft cu cardul tau te poate costa undeva intre 20-30 de lei daca vrei cu chip(cel mai bine) te costa undeva in jurul la 100-120 de lei depinde si de service.