| xPaul001 a întrebat:

Salut,TPU! Acum 3 zile am cumparat un telefon de la vonino, si cred ca am o porblema cu baterie.Nu se incarca mai mult de 98%(asta nu ar fi o problema), dar aseara cand m-am culcat bateria era 82% iar cand m-am trezit era 73%, desi folosesc o aplicatie care ajuta bateria omorand aplicatiile care ruleaza in fundal.Pot sa trimit telefonul inapoi in termen de 14 zile...Eu totusi zic sa ii mai dau o sansa si sa il mai testez 2-3 zile.Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| Bandit288 a răspuns:

Du-l inapoi, asta nu e telefon, un telefon se incarca 100%.
Si grija mare la aplicatiile de optimizare de baterie ca nu-s bune,unele aplicatii iti descarca repede bateria, ca DU Speed Booster.

| xPaul001 explică (pentru Bandit288):

I-am dat resetare din fabrica.Inainte sa ii dau resetare avea bateria 65% si dupa ce s-a deschis era 67%, iar acum cred ca merge mai bine.
Eu chiar Do Speed Booster folosesc, am folost si 360 security.Ce aplicatie crezi ca e cea mai buna?