| ionut12391 a întrebat:

Salut, TPU, acum 8 luni mi-am reinstalat windows-ul si dupa ce am terminat de instalat cand il aprindeam imi ramanea blocat la logo-ul placii de baza. Am dus pc-ul la garantie mi-a pus alt windows si acum mi-e frica sa reinstalez din nou windows-ul.

Credeti ca problema e din cauza windows-ului pe care l-am instalat?

8 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Ce windows ai bagat atunci?

| saftaiiustin a răspuns:

Cred ca da... depinde de caracteristicile pc-ului. practic pc.ul nu a suportat și ți. A dat freeze

| K0sti a răspuns:

"cand il aprindeam imi ramanea blocat la logo-ul placii de baza"...are vreo treaba cu windows, sau e greu sa gandesti?

| ionut12391 explică (pentru Eduard619):

Windows 7 ultimate x64

| ionut12391 explică (pentru K0sti):

Inca unu care se crede filozof?

| Eduard619 a răspuns (pentru ionut12391):

Posibil sa nu ai piesele necesare pentru windows 7 x64

| ionut12391 explică (pentru Eduard619):

I5, gtx 750 ti, 8 gb de ram :/
Nu cred sincer...

| Eduard619 a răspuns (pentru ionut12391):

MM ai verificat placa de baza?