| Konic23 a întrebat:

acum cateva luni mi-am sters contul de facebook, si stiu ca se poate recupera:
Ce inseamna cand apare asta? :You have deactivated your Facebook accoun

2 răspunsuri:
| Mirella2r a răspuns:

Iti trimit ei o confirmare ca l-ai dezactivat. Daca o sa iti confirme din nou si o sa iti scrie: You have reactivated your facebook account

| crudumarcel a răspuns:

Inseamna ca tiai dezactivat facebook-ul si acum intra pe emailul care l-ai facut pentru al recupera sau cu numarul de telefon