| Wolf_Dimi_1997 a întrebat:

Acum cateva ore au venit baietii de la RDS&RCS si au facut tras niste cabluri au instalat un router ceva Huawei Echo Life HG8121H GPON Terminal si un FTTH Receiver ce mai e si ala. De la taicamiu am inteles ceva de fibra optica dar nici el nu e cel mai cel cu tehnologia asa ca am ajuns aici.
Ati putea sa ma lamuriti in legatura cu ce au facut ei mai exact aici?
Dau Funda happy

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este cablu subtire tip panglica(lat), da este fibra optica.