| AxeLBaT a întrebat:

acum cateva zile am decis sa-mi desfac laptop-ul ca sa-l curat (in special ventilatorul), l-am desfacut si a fost bine ca am luat decizia asta pentru ca toata zona ventilatorului era plina de praf. Dupa ce am terminat sa-l curat, l-am asamblat si l-am pornit. Acum ventilatorul merge foarte bine si laptop-ul nu se mai incalzeste asa repede dar cand pornesc laptop-ul si intru pe internet se stinge imediat, nu se intampla asta doar daca intru pe net si daca pun mai multe melodii din laptop la redare se stinge. Dupa ce se stinge si incerc sa-l pornesc iar merge pana cand se face ecranul albastru si imi apare "welcome" dupa se stinge. De ce face asa? Am avut grija cand l-am desfacut si nu cred ca am stricat ceva. Multumesc ca ai citit pana aici si poate ca ai trimis un raspuns, funda happy

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Ai curatat pasta termica veche si ai pus pasta termica noua? ar fi trebuit daca spui ca ai curatat ventilatorul.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Gogule, pasta termica ai pus? Vezi cum ramai fara procesor!

| AxeLBaT explică (pentru K0sti):

Mersi bosulica ca mi-ai raspuns big grin