| grindina a întrebat:

Acum cateva zile am luat un Endgame XM1 de pe olx (cu garantie) si din 5-60 minute se deconecteaza (uneori cu sunet uneori fara). Am incercat ceva prin Device Manager. Nici daca schimb portul nu merge cum trebuie. Am si un model o si ala merge normal.

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Probeaza si la alt pc. Daca e la fel retur si primesti altul.

| grindina explică (pentru Wr3nch):

Ok, mersi. Deocamdata nu am alt pc/laptop la indemana deci sunt deschis si la alte "fix-uri".

| neludana2000 a răspuns:

Driver i-ai instalat? Daca-i optic, unele-si mai pierd linia, si-l schimbi ca zici ca e in garantie.

| grindina explică (pentru neludana2000):

Da e instalat. Si nu am mai auzit sa aiba lumea probleme cu el

| neludana2000 a răspuns (pentru grindina):

Atunci convinge-te ca bateriile nu se misca la miscarea lui(sa stea perfect fixe, stranse), daca iti face aceeasi eroare nu poti sa te convingi de el dacat cum ti-a zis si ''Wr3nch'' sa-l probezi pe alt device.

| grindina explică (pentru neludana2000):

Nu e pe baterii happy