| Andrei467 a întrebat:

acum cateva zile fratimiu a reinstalat windosul pe calculator. acolo aveam si itunes-ul... problema e ca odata am vrut sa pun o melodie pe iphone, avand itunes si in laptop am zis ca nu e nici o problema. insa mi-a sters toate melodiile. nu as vrea sa se intample asta dinou..cum nu mai am itunes-ul in pc, daca bag o melodie/aplicatie de pe laptop imi va sterge iarasi tot din telefon?

2 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Nu asta se face manual nu o face automat el decat daca ai bifat u acolo in itines sa faca asta automat

| vladst1 a răspuns:

Nu prea stiu dar cei de la Apple parca au securitatea cam exagerata.