| Anoniq a întrebat:

Salut TPU, acum câțiva ani mi-a furat un băiat contul de google (adresa de gmail, etc) și acum aș vrea să îl recuperez, credeți că aș putea? Nu știu parola, îmi amintesc numai adresa de gmail, dar știu pe ce telefon foloseam acel cont și locuiesc în același loc în care mi-am creat contul, voi ați pățit așa ceva? Știu că șansele sunt MINIME, dar aș vrea totuși să încerc, unde pot sa iau legătura direct prin Live chat? Am tot incercat dar nu prea am găsit prin live chat

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Apasa pe "mi-am uitat parola" si urmeaza pasii
daca ai tel si datele personale bagate bine o sa o recuperezi

| AlaSwek a răspuns:

Buna seara.
Pretind ca se poate, oferind un ticket celor de la google, unde să e dovedești că a fost contul tau. ( ultima parola, ziua în care ai facut contul, username uri folosite si etc ).

| Anoniq explică (pentru AlaSwek):

Unde aș putea sa fac ticket? Am tot căutat să contactez suportul dar degeaba