| RobertoRBYYY a întrebat:

acum doua zile am instalat windowsul in pc am instalat toate driverele dar cel audio nu imi merge, scrie ca e instalat dar sunetul nu se aude. uitati si in pozele de mai jos. ajutati-ma va rog.

http://imgur.com/a/vzmBa ---------------- aici este poza.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Intra in pagina fabricantului si descarca driverul audio.
si pe viitor nu mai folosi programe din acestea decat atunci cand nu ai de ales

| RobertoRBYYY explică (pentru gelu1970):

Am incercat si degeaba...

| gelu1970 a răspuns (pentru RobertoRBYYY):

Eu cred ca nu ai instalat driverul audio
instaleaza teamviewer si daca vrei incercam.

| RobertoRBYYY explică (pentru gelu1970):

Ok

| gelu1970 a răspuns (pentru RobertoRBYYY):

Ok. daca folosesti watsapp scrie un nr de telefon. in mesaj privat nu aici. si daca nu ai wapp nu e problema. imi spui cand esti conectat si o sa vezi ca se rezolva.

| RobertoRBYYY explică (pentru gelu1970):

Nu am wapp. trimite nr tau de tel in privat si vb acolo