| GoodLuck15 a întrebat:

Acum o saptamana am achizitionat o sursa de la Corsair de 650w.
Azi in timp ce am jucat putin CS:GO, am pus de curiozitate mana la gaura aceea de aerisire pe unde scoate aerul sursa, ea fiind pozitionata jos fiindca asa e carcasa.Am observat ca iese un aer destul de cald si e sursa noua, nu are praf sau alte chestii din astea, componentele le tine lejer deoarece e o sursa de 650w Corsair nu e noname sa fie asta problema.O fi normal sa faca asa sau de ce face asa? Mentionez ca am 2 ventilatoare de 120mm unul in fata care baga aer si altul in spate care scoate aerul din carcasa.
Funda si vot! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

E normal sa se incalzeasca cand e solicitat mai mult! Stai linistit ca nu se va intampla nimic!

| GoodLuck15 explică (pentru lpavel):

Multumesc! Oricum stateam caci e in garantielaughing dar voiam sa fiu sigur

1 răspuns: