| Roby3663 a întrebat:

Acum o saptamana mi-a fost dezactivat contul de insta si Facebook. Acest lucru este permanent? "Contul tau de Instagram a fost dezactivat pe motivul incalcarii reguliilor. Alfla cum iti poti restabili contul." Am trimis tot ce e posibil dar "Nu esti eligibil sa folosesti Facebook si insta. Aceasta decizie este una finala. Va multumim". Idei?

Răspuns Câştigător
| Irinelp a răspuns:

Dacă scrie află cum i-ti poți restabili contul înseamnă că nu e difinitiv, cred că trebuie să aștepți între 14 și 28 de zile înainte de reactivare.

| Roby3663 explică (pentru Irinelp):

Sa speram. Mersi mult

1 răspuns: