| Zippy a întrebat:

Acum vreo 3 zile imi faceam niste modificari in optiunile Counter Strike 1.6 si am dat din greseala Window Mode si dupa aceea Apply.De atunci imi apare CS in Window Mode, dar nu imi mai apar butoanele pentru comenzile de tipul:Joc nou, options, exit etc.ca sa va faceti o parere, nu imi mai apare nimic de la tinta in jos daca intru intr-un server, iar comanda "Size" e inghetata.Cine ma ajuta Funditabig grin

3 răspunsuri:
| Zippy explică:

Am incercat deja

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Incearca sal reinstalezi :X

| aLEX500PUBLICserver a răspuns:

Uite fi atent:stergel de tot din calculator, descarca-l, instaleaza-l din nou.