| sNk_7399 a întrebat:

Salut TPU? ajutati-ma si pe mine cu o problema va rog.

Am cumparat o placa video de la eMAG si am pus-o in PC instalez driveru se instaleaza si cand dau la Control Panel imi zice :

NVIDIA Display settings are not available

You are not currently using a display attached to an NVIDIA GPU

2 răspunsuri:
| Stefan_Gavrila_1990 a răspuns:

Ai mutat mufa vga la noa placa video, incearca sa reinstalezi driverul si da-i un restart

| sNk_7399 explică (pentru Stefan_Gavrila_1990):

Am incercat si am reinstalat si windowsul si driverele de nu stiu cate ori si am instalat si ultimele versiuni la druvere i-am facut si update si nimic