| Domino2018 a întrebat:

Salut TPU,

Ajutati-ma va rog sa gasesc drivere pentru PC mai precis placa de baza ASUS- M2N pentru Windows 7 x32, pe site Asus nu sunt pentru windows 7 si nici la instalare nu le gaseste. Multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sistem de operare cu licenta Microsoft, de la distribuitorii autorizati, rezolva problema fara batai de cap.
Eu am Windows 10 PRO, licentiat, si nu mai sunt probleme.
Il am de cca 2 ani.
Sistemele de operare piratate, sau contrafacute, sau luate de pe internet, creeaza brese de securitate in PC, si dauneaza grav atat dispozitivului, cat si datelor confidentiale ce va apartin.
Va spun din proprie experienta.
Bafta

| MILaurentiu999 a răspuns:

Salut! eu ti-as recomanda sa nu cauti driver-ul direct pe net ci sa instalezi un program care-ti cauta toate driverele de care ai nevoie si tile instaleaza tot el. Un astfel de program este asta:http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/chip_down_ro.php
dupa ce il instalezi o sa-ti dai usor seama cum trebuie sa procedezi.