| Monster97 a întrebat:

Ajutor, Am un telefon Vodafone smart prime 7 si astazi am ramas cu 20% baterie si l-am bagat la incarcat, toate bune si frumoase pana am incercat sa il deschid... Nu mai vrea sa se deschida, l-am scos de la incarcat si led-ul care imi arata ca e la incarcat a ramas aprins, adica s-a blocat complet, ce sa ii fac?

Mentionez ca bateria lui este nedetasabila...

Funda :3

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa il duci la garantie daca este incă in garantie, sau suni la firma Vodafone si le spui ce ai pătit cu telefonul, dar asta luni. O zi bună.

| MadHOuse a răspuns:

A facut un scurt.du-l la service. Am patit si eu cu un s7 acum 4 zile...