| MTL a întrebat:

AJutorr.
Cand deschid un browser(Internet Explorer Sau Google Chrome)
imi apare pagina cu 22find si ma enerveaza.Am cautat pe toate site-urile cum sa o sterg dar nu merge.
Va rog ajutati-ma. cum fac sa imi apare google la loc?
funda

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Încearcă din setările browserului să schimbi pagina de pornire cu www.google.ro(de exemplu). Dacă nici așa nu merge înseamnă că e vorba de un addware care se poate elimina realtiv ușor un un antivirus extern în gen avira rescue disk.Succes

| MTL explică (pentru DeyCj):

Am pagina de pornire cu www.google.ro dar degeaba..Tot nu merge :(

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai pe undeva prin setari posibilitatea sa iti setezi pagina default. pune google

| MTL explică (pentru suntserios):

Am pagina default, dar nu stiu de ce apare la fel