| anonim_4396 a întrebat:

am 3 Boxe o boxa mare si inca 2 boxe nu mici nici mari Boxele si la pc are volumul 100 la Boxe tot 100 deci pot scula vecini, laughing problema e ca nu stiu daca Boxa aia sursa aia se poate opri sau il las asa. sau il opresc de la alimentara.
cam asa arata. https://altex.ro/boxe-myria-rc-337d-2-1-45w-negru/ dar nu asa doar va arat modelul!

9 răspunsuri:
| Andrei900Boss a răspuns:

Si daca bag Maxim Volumul se intampla ceva? am vazut manualul. ca avarerea boxelor din cauza impactului instant.

| Voicu_Toma_2000 a răspuns:

Potii fi mai explicit te rog?

| Andrei900Boss a răspuns (pentru Voicu_Toma_2000):

Boxa aia mare cum o opresc? de la alimentara sau cum?
si daca bag Volumul tare se intampla ceva?

| Andrei900Boss a răspuns (pentru Voicu_Toma_2000):

Scuze asa spune pe manual! Alimentara sa nu spui ca ii Magazin lol laughing

| Voicu_Toma_2000 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Mi-am dat seama de faza cu alimentara.De oprit cred ca poti doar de pe butonul on/of din spate daca ai telecomanda poate ai un buton de stins.

| Andrei900Boss a răspuns (pentru Voicu_Toma_2000):

Ba nu! ca tot va merge doar pe on/off.
si uite poza originala,

https://altex.ro/boxe-myria-my8032-2-1-60w-bluetooth-negru/

| Voicu_Toma_2000 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Eu tot n-am inteles ce vrei tu sa faci? Sa le opresti de tot? Cat nu le folosesti? Sau sa fie oprite gen doar sa nu se auda nimic in ele?

| Andrei900Boss a răspuns (pentru Voicu_Toma_2000):

Da ma! sa la opresc cand nu le folosesc dar lasa apas pe off dupa scot din priza.

| Andrei900Boss a răspuns (pentru Voicu_Toma_2000):

Pai are lumina da! si eu vreau sa la opresc. nu de pe alimentara daca nu merge alta metoda, folosesc alimentara. si ca am mai vazut in cartea iei technica s-a scot si firul din priza. consuma 200 V si s-a nu se strice.