| downloadjocurionline a întrebat:

Salut,TPU. Am 9800GT 512MB cu slot PCI-E 1.0 x16, si un ati 4350 512MB cu slot PCI-E 2.0 x16 pot pune 9800GT in locul lui ati 4350, Tre să-mă duc la un specialist sa-i ii zic dacă e bine sau il pot pune eu acasă... URGENT, FundaVot

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu ati mai invatat ca nu conteaza ca 1.0, 2.0, 3.0?

Răspuns utilizator avertizat
| K0sti a răspuns (pentru downloadjocurionline):

Daca poti sa-l alimentezi din sursa, nu trebuie sa-l schimbi!

| Frank51 a răspuns:

Da, poti pune fara probleme.

Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns (pentru downloadjocurionline):

Nu ai loc pentru coolerul pentru procesor? Nu cred ca e posibil, deoarece placa video este cu fata inspre jos, si nu are treaba cu coolerul, decat daca coolerul este foarte mare. In acest caz nu se poate face nimic, decat sa schimbi coolerul procesorului(asta daca vrei sa folosesti placa aia video).