| Zdog a întrebat:

am achizitionat de la Flanco un laptop care este defect.pot sa-l returnez daca i-am schimbat sistemul de operare? (din Linux in Windows)

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Bineinteles ca il poti returna daca ai schimbat sistemul de operare deoarece daca cauza defectarii laptopului este din cauza anumitor piese interioare nu va avea treaba windosul.

Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de natura defectului.
Daca windows-ul pus de tine e de vina, atunci te pot pune la plata si vei plati si constatarea /repararea.

| mihai69 a răspuns:

Desigur!