| Mihai_Răileanu_1991 a întrebat:

am achizitionat o placuta ram pentru laptop de 2 gb si cand verific cu AIDA sa vad detalii despre laptop imi apare [ TRIAL VERSION ] RAM la placuta noua de 2gb...mai am una de 1gb si la aia imi apare normal...care este problema? placuta este doar de incercare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trial version iti apare de la AIDA deoarece folosesti o versiune nelicentiata. Daca ai AIDA 64 Extreme Edition foloseste urmatoarea cheie si nu vei mai avea probleme : UKW61-IRBD6-FJDNX-A4D34-FYY11

1 răspuns:
| Adrian926a a răspuns:

Problema e de la programul aida64, incearca sa activezi folosind codul dat de persoana de mai sus, sau daca nu merge cauta pe google key pentru aida 64.