| alexalex234 a întrebat:

Am achzitionat de curand un dispozitiv Nokia lumia 520.Am in el contul personal de Microsoft si cand vreau sa descarc o aplicatie imi solicita sa configurarea familiei cum fac? Imi cere ca un parinte sa se conecteze cu contul sau de Microsoft pe link-ul pe care mi-l da.Am facut asta de zeci de ori si imi arata acelasi lucru.

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Ii dai reset refaci contul pentru ca nu l-ai făcut cum trebuie

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Am avut si eu acelasi telefon acum cativa ani si tot peste prostia asta dadeam. Pana nu m-am dus cu el la Vodafone si mi l-au rezolvat cei de acolo, nu am reusit sa scap.